Шкільні бібліотеки Донеччини. Авторська творча майстерня


Члени обласної авторської творчої майстерні

 

 

Прізвище, ім’я,  по батькові

                 Місце роботи

1

Потапенко В.В.

 м.Донецьк, Пролетарський р-н,багатопрофільна гімназія №150

2

Писарькова Я.О.

Амвросіївський професійний ліцей №155(ПТУ)

3

Самохвалова С.І.

Великоновосілківський р-н, Богатирська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

Сапоненко Л.В.

м.Донецьк, Київський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. №59

5

Зелік В.І.

м.Горлівка, технікум Дон НУ

6

Абдалова В.К.

м.Горлівка,  НВК «ЗОШ І-ІІІ №53 –БПЛ»

7

Вербецька Л.Ф.

м.Горлівка, ЗОШ І-ІІІ ст. №52

8

Закурдаєва С.Ю.

м.Горлівка, НВК «ЗОШ І-ІІІ №85 – медичний ліцей»

9

Коротун С.Ю.

м.Єнакієве,  НВК №20

10

Дечко М.В.

Артемівський р-н, Васюківська ЗОШ І-ІІ ст.

11

Колесник Н.М.

м.Красноармійськ, Родинська ЗОШ І-ІІІст. №8

12

Ремушева О.В.

м.Горлівка,  житлово- комунальний технікум

13

Лисовська І.С.

м.Горлівка,  житлово- комунальний технікум

14

Мартинова Л.Г.

м.Донецьк, Будьонівський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. №145

15

 

Кравченко В.П.

м. Амвросіївська ЗОШ І-ІІІ ст.№6

16

 

Дмитрієва Л.М.

м. Донецьк,  гуманітарний колегіум №62

17

Олеференко Н.Б.

м.Харцизьк,  спеціалізована школа №26

18

Воротинцева Н.І.

м.Донецьк, Будьонівський р-н, ЗОШ І-ІІ ст. №123

19

Савіна І.О.

м.Донецьк,Петровський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. №100

20

Філімонова Г.В.

м.Донецьк, Петровський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. №111

21

Брагіна Т.Г.

м.Артемівськ, ЗОШ І-ІІІст. №5

22

Димченко С.В.

м.Артемівськ, ЗОШ І-ІІІст. №24

23

Скороход Л.В.

м.Горлівка, автотранспортний технікум Дон НТУ

24

Машкіна Т.А.

м.Артемівськ, Часовоярська ЗОШ І-ІІІст. №17

25

Ісаєва Г.І.

м.Артемівськ, ЗОШ І-ІІІст. №9

26

Іванько Н.Г.

м.Макіївка, ЗОШ І-ІІІ ст. №1

27

Юденкова Л.М.

м.Донецьк, Київський р-н, ЗОШ І-ІІІ ст. №19

28

Михайлова А.В.

Старобешівська ЗОШ І-ІІ ст.

29

Онищук О.І.

Волноваський р-н, Кіровська ЗОШ І-ІІІст.

30

Костик М.В.

м.Димитров,  ЗОШ-інтернат І-ІІст.

31

Петергеріна Л.В.

Новоазовська ЗОШ І-ІІІст №3

32

Шабанова М.С.

м.Авдіївка,  ЗОШ І-ІІІ №7

33

Ровна А.В.

м.Донецьк, Петровський р-н,  ЗОШ І-ІІ ст. №84

34

Соловей І.Г.

Володарський р-н, Тополинська ЗОШ І-ІІІст

35

Бубликова Л.Л.

м.Добропілля,  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

36

Литвинова О.В.

м.Торез, гімназія І-ІІІ ст. суспільно-гуманітарного профілю

37

Сельдіна Г.О.

 м.Харцизьк, ЗОШ І-ІІІст. №19

38

Скубченко А.В.

м.Шахтарськ, ЗОШ І-ІІІ ст. №18

39

Красюк О.Л.

м.Донецьк,  гірничний технікум ім.Є.Т.Абакумова

40

Сажко С.М.

Мар’їнський  р-н, Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІст.

41

Клюшниченко А.В.

Мар’їнський  р-н, Острівська ЗОШ І-ІІІст.

42

Дрюк Т.І.

В-Новоселківський р-н, Олексіївська ЗОШ І-ІІІст.

43

Яковчук Г.І.

м.Шахтарськ, ЗОШ І-ІІ ст. №11

44

Губська Т.А.

Волноваський р-н, Оленівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

45                        

Попова М.В.

Новоазовський р-н, Комінтернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

46

Гервіць Л.І.

м. Донецьк, Ленінський р-н, ЗОШ І-ІІІст. №45